Jobcoaches

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de jobcoach bij u in de buurt.

Sabine Kooij

Regio Arnhem, Nijmegen en Tiel

Sabine Kooij


sabine.kooij@humanitas-dmh.nl

m: 06 51254699


W.J. Bladergroenstraat 1

4002 AZ Tiel

t: 0344 749000

Roxanne Nederlof

Regio Dordrecht, Rijnmond

Roxanne Nederlof


roxanne.nederlof@humanitas-dmh.nl

m: 06 23995826


Middelijkerplein 150

2993 DL Barendrecht

t: 0180 692335

Jowendy van der Graaf

Regio Rotterdam, Barendrecht

Jowendy van der Graaf


jowendy.van.der.graaf@humanitas-dmh.nl

m: 06 13581271


Middelijkerplein 150

2993 DL Barendrecht

t: 0180 692330

 

Ton Eversdijk

Regio Deventer eo

Ton Eversdijk


ton.eversdijk@humanitas-dmh.nl

m: 06 83249178

                

Wilgehaantje 52

7423 HV Deventer

Cindy Timmermans

Regio Deventer eo

Cindy Timmermans


cindy.timmermans@humanitas-dmh.nl

m: 06 20055967


Wilgehaantje 52

7423 HV Deventer

Klaas Hoekstra

Regio Groningen/Drenthe

Klaas Hoekstra


klaas.hoekstra@humanitas-dmh.nl

m: 06 5144673


Werfkade 16a

9601 LG Hoogezand

t: 0598 394833

 

Roxanne Nederlof

Regio Zuid-Holland

Slamet Vos


slamet.vos@humanitas-dmh.nl

m: 06 13457954


Leerparkpromenade 196

3312 KW Dordrecht

Roxanne Nederlof

Regio Utrecht/Amersfoort/Almere

Corinne Hellingwerf


Corinne.hellingwerf@humanitas-dmh.nl

m: 06 13582272


Zadelstede 1

3431 JZ Nieuwegein

Aleida Kalsbeek

Regio Haaglanden/Midden-Holland/Utrecht

Aleida Kalsbeek


aleida.kalsbeek@humanitas-dmh.nl

m: 06 51093677


Zadelstede 1

3431 JZ Nieuwegein

 

Informatie / aanmelden

Heeft u vragen over onze dienstverlening of wilt u zichzelf of iemand aanmelden; dan kunt u rechtstreeks contact opnemen met de jobcoach in uw omgeving.

DE JOBCOACHES
De jobcoaches zijn actief in heel Nederland.